BLOG

Flamingio ile hayatı paylaşın!


21 Ekim 2019

Salonlara Fark Katacak 5 Dekorasyon Önerisi

Var Olanları Değerlendirin
Salonlara Fark Katacak 5 Dekorasyon Önerisi

2019 yılının en çok ilgi gören salon dekorasyon fikirleri arasında yer alan bu öneriler ile salonlarda küçük değişiklikler yaparak bambaşka atmosferler yaratmak, üstelik büyük paralar harcamadan bile mekanları trendlere uydurmak mümkün.  

Sahip olduklarınızı yeniden yorumlama imkanı bulabileceğiniz, mekanınızı daha çok kişiselleştirebileceğiniz bu ipuçlarını hayata geçirirken hem eğlenebilir, hem de sonuçların keyfini çıkarabilirsiniz.

Eşarbınızı Çerçeveletin

salon dekorasyon fikirleri 2019

Dolabınızda hiç kullanmadığınız bir eşarp, salonunuzun duvarında kendine müthiş bir yer bulabilir. Kullanmadığınız bir ürünü özgün ve heyecan verici bir dekorasyon objesi haline getirmek için yapmanız gereken eşarbınızı ütülemek ve mekanınıza uyacak hoş bir çerçeve edinmek.

Bitkileri Coşturun


Salonunuzda bir çok irili ufaklı bitkiye yer vermek, görsel bir şölen yaratmak için yeterli. Evinizde kullanmadığınız her saksı için salonunuzda bir yer belirlemek ve farklı yüksekliklere yerleştirdiğiniz saksılara farklı bitkiler koymak ile salonunuzun ruhu değiştirebilirsiniz.

Koleksiyonunuzu Sergileyin


Eğer koleksiyonunu yaptığınız bir obje varsa, kimsenin görmediği bir yerde bu koleksiyonu saklamak yerine dekoratif bir sunumla salonunuza entegre etmeyi düşünebilirsiniz. Kibrit kutuları, madeni paralar, pullar veya kartların oluşturabileceği bu koleksiyonu salonunuzda sergilemek, bir çok muhabbetin de başlamasına sebep olacaktır.

Spora Yer Açın


Salonunuzda sporunuzu yapamasanız bile, en sevdiğiniz sporun izlerini en çok zaman geçirdiğiniz mekanlara taşıyabilirsiniz. Tenis raketi, futbol topu, sörf tahtası gibi bir çok sporun temsilci öğeleri dekoratif olarak yorumlamak, mekanınızı daha da kişiselleştirecektir.

Anılarınızı Hatırlayın


Albümlerde, çekmecelerde unutulan polaroid fotoğraflarınız varsa, orta sephaların veya dresuarların üzerine koyabileceğiniz kaselerin içine fotoğraflarınızı yerleştirebilir, kendinizle beraber misafirlerinizi de bu anılara ortak edebilirsiniz.

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

SON YAZILAR

Dekorasyonda En Çok Yapılan 5 Hata

6 Eylül 2020

Kadın-Erkek Hemfikir Olunan 5 Dekorasyon Kararı

29 Haziran 2020

Yükselen Dekorasyon Trendi : Pampas Otu

3 Haziran 2020

Yaygın Kullanılan 9 Ahşap Türü ve Özellikleri

25 Mayıs 2020

Göz Alıcı Balkon/Teras Dekorasyonu için 7 Adım

16 Mayıs 2020