BLOG

Flamingio ile hayatı paylaşın!


29 Temmuz 2022

Evden Çalışanlar İçin Yatak Odası Fikirleri

Evden çalışırken ihtiyacınız olacak ipuçları
Evden Çalışanlar İçin Yatak Odası Fikirleri

Akıllı modüler mobilyalar, zorlu kentsel yaşam tarzımız ve çılgın çalışma programlarımız nedeniyle son zamanlarda popülerlik kazanıyor. Çalışma alanı olan yatak odaları evden çalışmaya geçtiğimiz dönemlerden beri rağbet gören bir oda şekli. Ev işleri ve kendi işiniz arasında gidip gelmektense ikisini biraraya getirmek çok daha mantıklı hale geliyor. Ofis stresinize ayak uydururken evinizi düzenli tutmak için gereken temizlik süresini ve çabasını azaltır.

Apartmanların zamanla sıkışık hale gelmesiyle birlikte akıllı modüler mobilyalarla çok işlevli bir eve sahip olmak şart. Bu nedenle, ev işleri, ofis toplantıları ve çocukların ev ödevleri arasında bocalayan çocukları olan tüm evden çalışan ebeveynler için, size, ofis işlerinizi çalışırken bile halledebileceğiniz, çalışma tasarımlarına sahip, akıllı ve son derece işlevsel yatak odaları hazırladık.

Kitaplıklı Yatak Odası, Pencere Sehpası ve Çalışma Ünitesi


Bu yatak odası, siz ve çocuklarınız için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Çalışma ünitesinde masa üstü, klavye çekmecesi, çekmeceler, açık kutu raf ünitesi ve tüm kitap ve kırtasiye malzemelerinizi barındırmak için baş üstü dolaplar bulunur. Odanın köşesinde, çoklu depolama seçeneklerine sahip bir kütüphane bölümü vardır, böylece çocuklarınız kitap okumaktan zevk alabilir veya ofis toplantılarınızla meşgulken ödevlerine devam edebilir. Ayrıca çay molalarınızın tadını çıkarabileceğiniz veya iş aralarında çocuklarınızla oynayabileceğiniz bir pencere cumbası eklenmiş.

Yatak Odasında Rahat Bir Çalışma Alanı

Bu yatak odası neşeli bir hava için mavi ve beyaz bir tema ile tasarlanmıştır. Üstte kutu raflı ve ergonomik sandalyeli çalışma masası, uzun saatler boyunca rahatça çalışmanıza yardımcı olurken, çok bölmeli duvar rafı, çocuklarınızın oyuncaklarını sergilemenize yardımcı olur, böylece masada çalışırken onları meşgul edebilirsiniz.

Çocuklarınızın Oyuncaklarını Saklamak İçin Gizli Saklamalı Başlık


Bu yatak odası çocuklarınızın ofis işlerinize giderken eğlenceli vakit geçirmeleri için küçük bir çalışma masası ve rahat bir yatak ile tasarlanmıştır. Canlı minderlere sahip genişletilmiş yatak başlığı, çocuğunuzun oyuncaklarını ve diğer temel eşyalarını barındırmak için gizli saklama bölmeleriyle birlikte gelir. Bu, dağınıklığı gizlemenin harika bir yoludur ve minimum çabayla alanınızı düzenli hale getirir. Ev ve ofis işleriyle uğraşan çalışan bir anneyseniz, geniş depolama çözümlerine sahip olmak kullanışlı olur ve temizlik sürecinizi zahmetsiz hale getirir.

Gardıroplu Yatak Odası ve Çalışma Çekmecesi


Bu pastel renkli yatak odasında, çalışma çekmeceli bir gardırop ve genişletilmiş yatak başlığına sahip konforlu bir yatak bulunmaktadır. Yastıklı yatak başlığı ve pürüzsüz kenarlar, siz iş görüşmelerine katılmakla meşgulken çocuklarınızın oyun oynamasını güvenli hale getirir. Çalışma masası tasarımına sahip bu yatak odası gardırop, ekstra yer kaplamadan ergonomik bir çalışma alanı sağlar.

Çalışırken masayı dışarı çekebilir ve çalışma saatlerinizden sonra geri itebilirsiniz. Canlı renk tonu, yaşam alanınıza canlılık katar ve alanınıza eğlenceli ve canlı bir hava katarak, onu çocuğunuzun en sevdiği alan haline getirir.

Eğlenceli Yatak Odası


Yatak odanız ayrı bir iş istasyonu için çok mu küçük, ancak yatağınızdan çalışmaktan kaçınmak mı istiyorsunuz? Eh, bu resimde gösterildiği gibi, eğlence alanınızdaki genişletilmiş yüzer rafı çalışma alanınız olarak kullanabilirsiniz.

Sadece bir kova sandalye ekleyin ve çocuklarınız en sevdikleri programları izlemekle meşgulken siz de işlerinizi tamamlamaya hazırsınız. Kitaplarınızı ve dosyalarınızı derli toplu bir şekilde düzenlemek için alttaki dolabı kullanabilirsiniz. Ayrıca bazı ek depolama seçenekleri için duvara monte TV'nin üzerine bir kutu raf ekleyebilirsiniz. Tüm eserlerinizi ve dekor öğelerinizi çocuklarınızın ulaşamayacağı bir yerde tutarken odanızın estetiğini yükseltmek için düzenleyebilirsiniz.

Pencereli Koltuklu ve Çalışma Köşeli Yatak Odası


Pencere cumbalı koltuk, dış manzaranın keyfini çıkarmak ve bazı ek oturma seçenekleri ile pencere alanınızı kullanmak için mükemmeldir. Çocuklarınız ile bu alanı rahat oyun köşeleri yapmak için pencere cumbalı koltuğu kullanabilirsiniz. Siz ofis işinize devam ederken onlar oyuncaklarıyla oynayabilir veya bazı DIY aktivitelerinin keyfini çıkarabilirler. Pencere kenarındaki bir koltuk, iş görüşmeleriniz arasında çocuklarınızla birlikte serinletici bir çay molasının veya hızlı yemeklerin tadını çıkarmak için harika bir yerdir.

Pencerenin Yanında Tek Çalışma Köşeli Yatak Odası


Çalışma alanı olan bu ebeveyn yatak odası, verimli bir evden çalışma deneyimi için ihtiyacınız olan yatak odası dizaynı. Üst dolapları, açık rafları ve klavye çekmeceli küçük bir çalışma masası bulunan ergonomik çalışma köşesi, bu alanı son derece işlevsel ve kompakt hale getirir. Çalışma köşesinin yanındaki alçak yatak, siz çalışırken bile çocuklarınıza göz kulak olabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Odanızı çocuklarınız için güvenli hale getirmek için yatağınızın yüksekliği, minderli başlık ve kulpsuz çekmeceler gibi küçük ayrıntılara dikkat edin.

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

SON YAZILAR

Uzay Temalı Dekorasyon Fikirleri

26 Ağustos 2022

Harekete Geçmenizi Sağlayacak Bohem Dekorasyon Fikirleri

19 Ağustos 2022

Evde Rahat Bir Köşe Yaratmak İçin 5 Koltuk Tasarımı

12 Ağustos 2022

5 Eşsiz Duvar Saati Tasarımı

5 Ağustos 2022

Evden Çalışanlar İçin Yatak Odası Fikirleri

29 Temmuz 2022