BLOG

Flamingio ile hayatı paylaşın!


12 Ağustos 2022

Evde Rahat Bir Köşe Yaratmak İçin 5 Koltuk Tasarımı

Evinize dahil etmek isteyeceğiniz birbirinden güzel koltuklar
Evde Rahat Bir Köşe Yaratmak İçin 5 Koltuk Tasarımı

Evde sahip olduğunuz her şey, olmasını istediğiniz kadar etkileyici olmayabilir. Bu gibi durumlarda internetten ilham almak harika olabilir. İlhamı göz önünde bulundurarak, en iyi ve en rahat yataklı koltuk tasarımlarından bazılarının bir listesi. Bir göz atalım.

Açılır Yataklı Yataklı Koltuk

Eviniz yerden tasarruf sağlayan mobilyalara ihtiyaç duyuyorsa, çekyatlı bir salon oturma odanıza harika bir katkı olabilir. Bu muhteşem hardal sarısı yataklı koltuk, şeffaf perdeli bir Fransız penceresinin önünde güzelce oturuyor. Böyle bir dizayn, film izlemek veya arkadaşlarınızla vakit geçirmek için mükemmeldir. Uyuma koltuğunuz eğlenceli bir vurgu koltuğu olarak gün ışığı alabilir ve daha sonra konukların uyuması için geceleri bir yataklı kanepeye dönüşebilir. Tek kelimeyle mükemmel!

Yatak Odanız İçin L Şeklinde Başlıklı Modüler Yataklı Koltuk

Beyaz duvarları ve parke zeminleri olan rüya gibi bir ev hayal edin. Bir köşede L şeklinde bir koltuk başlığı, beyaz yatak takımı, yastıklar ve  modüler bir yataklı koltuk. Şimdi bu rüya gibi bir yatak odası ortamı değil mi? Bu yatak odasına güzelce oturan ve onu bir sınıf haline getiren bu bej yataklı sandalyeyi seviyoruz.

Aydınlık Bir Odada Pastel Katlanır Koltuk

Oturma odanız eğlenceli bir eğlence alanıysa, normal koltuğunuzu elmas püsküllü katlanır yataklı koltukla değiştirerek konfor seviyenizi ikiye katlayabilirsiniz. Deniz mavisi kanepe ve ahşap orta masaya karşı öne çıkan bu pembe sandalyeye bir bakın. Aşık olmaya değer bir manzara.

Ya Uyu Ya Kitap Oku

Evinizde tavandan tabana kitap, süs eşyası ve bitkilerden oluşan büyük ölçüde yükseltilmiş bir kitaplık varsa, yarı yataklı bir sandalye kullanışlı olabilir. Renkli kırlentler ve parlak bir battaniyeyle süslenmiş bu açık yeşil sandalye, sonsuza kadar kişisel favorimiz olacak. Bu alan hakkında kesinlikle sevdiğimiz şey, okuma köşesinin ve sandalyenin tek başına oldukça cezbedici olmasıdır.

Keyifli Bir Film Gecesi Deneyimi İçin İki Yataklı Koltuklar

Bu iki yataklı koltuklarda sevdiğimiz şey, alanınızı derme çatma bir sinema salonuna dönüştürmeleridir. Bu zemin lambaları ve şık bir modüler TV ünitesi, evde mükemmel bir film gecesi ortamı sağlar. İhtiyacın olan tek şey, patlamış mısır ve içeceklerle birinin içeri girmesi! Bunun gibi bir film maratonuna hazır bir alan, en soğuk yerleri bile cezbedebilir.


ÖNERİLEN ÜRÜNLER

SON YAZILAR

Uzay Temalı Dekorasyon Fikirleri

26 Ağustos 2022

Harekete Geçmenizi Sağlayacak Bohem Dekorasyon Fikirleri

19 Ağustos 2022

Evde Rahat Bir Köşe Yaratmak İçin 5 Koltuk Tasarımı

12 Ağustos 2022

5 Eşsiz Duvar Saati Tasarımı

5 Ağustos 2022

Evden Çalışanlar İçin Yatak Odası Fikirleri

29 Temmuz 2022