BLOG

Flamingio ile hayatı paylaşın!


19 Ağustos 2022

Harekete Geçmenizi Sağlayacak Bohem Dekorasyon Fikirleri

Eviniz için bayılacağınız bohem fikirler
Harekete Geçmenizi Sağlayacak Bohem Dekorasyon Fikirleri

Öğelerin yaratıcı kombinasyonu, bohem iç tasarımın bazı ayırt edici özellikleridir. Bu tarz el dokuma tezgahları, antika ve sanatsal yaşam tarzıyla sınırlı değildir. Bohem ev dekorasyonunun temel kuralı kendin olmaktır! Tüm özgür ruhları, tüm canlı şeyleri kucaklayan ve olağanüstü benzersiz zevkinizi ve beğeninizi aydınlatan bohem dekorasyon fikirlerini sizin için derledik.

Bohem Tarzını Öğelerle Zenginleştirin


İdeal bohem ev dekorasyonu, sade ve yine de göze hoş gelen bir dekorasyondur. Genellikle asılı hasır sepetler, ahşap lambalar, saksı bitkileri, baston mobilyalar, makrome duvar süslemeleri ve rustik halılar gibi basit görsel unsurlarla karakterize edilir. 

Hem Dekorasyon Hem Salıncak


Canlı renkli duvarların fonunda hamak ile renkli minderleri eşleştirerek evinizi hızla bohem bir cennete dönüştürebilirsiniz Evinizin duvarları renkli ise, hamağınızı beyaz renkte bohem temalı dekoru güçlü bir şekilde yayan canlı tığ işi püsküller atın.

Sade ve Fonksiyonel Bohem Yatak Odası Dekoru


Bohem dekor genellikle parlak renklerle ilişkilendirilir. Bununla birlikte, nötrden sıcağa renk paleti, herhangi bir alanda güçlü bir bohem havası yaratabilir. Dekoru minimalist tutmak ve maksimum doğal ışığa izin vermek harikalar yaratabilir. Sıcaklık ve konfor yayan sade mobilyalar, bohem oda dekoruna organik bir çekicilik katmanın en iyi yoludur.

Bohem Ev Dekorasyonunda Renklilik


Bir renk kombinasyonu, doğru şekilde dengelendiğinde bohem bir dekor tarzı evi vurgular. Cesur ve parlak renkler, bir evdeki bohem dekorun gerçek ruhunu düzenler ve iyi bir kompozisyona sahip olmasını sağlar. Minderler, vazolar ve parlak sandalyeler veya duvarlar gibi renkli vurguların uygun şekilde konumlandırılması bohem temalı dekora çok fazla değer katar.

Halı ve Kilimin Bohem Hali


Bohem duvar dekoru söz konusu olduğunda, eksantrik tasarım kilim ve halılar oldukça yaygındır. Ancak nadiren bohem iç mekanların ana unsurları olarak kutlanırlar! Koridorlarınıza bir kilim veya halı ekleyerek görsel bir yol oluşturmak iyi bir fikir olacaktır. Ayrıca duvar dekorunuzu geliştirmek için dekoratif bir unsur olarak duvarlara baskılı kumaşlar veya kilimler asabilirsiniz.

Meksika Kültüründen Esinlenen Bohem Ev Dekorasyonu


Bohem mobilyalar da bambu, kamış veya vintage mobilyalar gibi malzemeler kullanılarak yemek alanına asalet duygusu getirir. Asılı iç mekan bitkileriyle süslenmiş rustik ahşap öğeler evinizi bambaşka bir havaya büründürecektir.

Bambu Aynalar ve Orman Yeşillerinin Birleşimi


İç mekan bitkileriniz varsa, duvara stratejik olarak birçok ayna monte etmek, bir pencereden gelen ışığı o köşeye yönlendirebilir. Işık, daha sağlıklı iç mekan bitkileri yetiştirmek için daha uygun olacaktır.

Bohem Duvarlar


Mobilyaları ve diğer dekor aksesuarlarını basit tutarak alanı zorlamadan eğlenceli bir şekilde duvara çiçekler ekleyebilirsiniz. Peki ya tavanlar? Tavanlarınızda da çıplak tuğla kullanarak bohem ev dekorunuzda rustik cazibeyi canlı tutabilirsiniz.

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

SON YAZILAR

Uzay Temalı Dekorasyon Fikirleri

26 Ağustos 2022

Harekete Geçmenizi Sağlayacak Bohem Dekorasyon Fikirleri

19 Ağustos 2022

Evde Rahat Bir Köşe Yaratmak İçin 5 Koltuk Tasarımı

12 Ağustos 2022

5 Eşsiz Duvar Saati Tasarımı

5 Ağustos 2022

Evden Çalışanlar İçin Yatak Odası Fikirleri

29 Temmuz 2022