Sıkça Sorulan Sorular

Flamingio.com nedir?

Flamingio, web sitesi ve mobil uygulama üzerinden hizmet veren, iç mimari alanındaki ihtiyaçlarınıza hızlı, kaliteli ve size özel çözümler sunan online bir platformdur. Tasarımcı, kullanıcı ve mobilya/dekorasyon markalarını bir araya getirerek tasarım ihtiyaçlarınıza en ideal çözümü sunar.

Flamingio.com’un sunduğu hizmetlerin ayrıcalıkları nelerdir?

Flamingio, tasarım hizmetlerini sanal ortama taşıyan bir platformdur. Sizi, tasarımcı ve mobilya/dekorasyon markaları ile aynı çatı altına toplar. Her türlü süreç tamamen online ve hızlı olarak yürütülür. Randevu ve toplantı zamanları ile vakit kaybı yaşanmadan internete erişim sağladığınız herhangi bir konumdan projelerinizi yürütebilirsiniz.

Flamingio.com’da ne tür hizmetler verilir?

TASARIMCI YOK MU?

Flamingio’nun 26 farklı tarz içeren tasarım quizi yapıldıktan sonra, dominant olan 3 tarz listelenir ve bu sonuçlara göre tasarımcılar ile eşleşilir. Tasarımcıları gündüz/gece çalışanlar olarak veya tarzlara göre filtreleyebilir, projenize en uygun tasarımcıyı belirlemek için profillerini inceleyebilir ve seçiminizi yapabilirsiniz. Tasarımcı profillerinde bulunan takvimlerden uygun zamanlara bakarak ileri bir tarih için de proje satın alabilirsiniz. Tasarım hizmetleri 3 kategori olarak belirlenmiştir ve bir kere sabit ücret ödenir. Paket satın alındıktan sonra projeler online platformda sürdürülür ve finalde size proje raporu sunulur.

BEN HALLEDERİM

Bir çok farklı mobilya/dekorasyon markasının oluşturduğu bu tasarım havuzu,tasarım ürünleri satın alabileceğiniz sanal bir dükkandır. Kriterlere göre filtreleme yapabilir, Flamingio özel indirimleri ile istediğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.

BLOG

İçeriklerini tasarımcıların belirlediği Flamingio blog; dünya trendleri, öneriler, konseptler ve bilgilendirici metinler ile zenginleştirilmiş bir tasarım rehberi görevi görür. Dilediğiniz zaman ilham almak için uğrayabilirsiniz.

Tarz quizini neden yapmak zorundayım?

Flamingio.com tasarım zevkinizi anlamanıza yardımcı olmak ve platformunda size özel seçeneklere yer verebilmek için tarz quizini tamamlamanıza önem verir. Quizi istediğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz. Çıkan sonuçlar doğrultusunda tercihlerinizi belirlemek zorunda değilsiniz, istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Tasarım paketlerinin içerikleri nelerdir?

Flamingio Quick

Tasarımcıya tek bir soru yöneltilmesi için hazırlanmıştır. ‘Aksesuar Yardımı’, ‘Mobilya Yardımı’, ‘Renk/Desen Önerisi’, ‘Sanat Ürünü Yardımı’ ve ‘Tasarım İkilemi’ olarak belirlenmiş alt başlıklardan ilgili başlığı seçip sorunuzu sorabilirsiniz. Dilerseniz fotoğraf ya da doküman yükleyebilirsiniz. 24 saat içinde proje raporunuz size iletilir.

Flamingio Petite

Tercihlerinize uygun olarak hazırlanan konsept çalışması ile birlikte bu tasarımı oluşturabilmeniz için gerekli ürünlerin yer aldığı alışveriş listesini içeren pakettir. Paket satın alındıktan sonra proje taleplerinizi girebilmeniz için bir form sizi karşılar. 24 saat içinde bu detayların tamamlanıp tasarımcıya iletilmesini takip eden süreçte, tasarımcı ile konuşabileceğiniz chat penceresi açılır. Tasarımcı tüm kriterlerinizi göz önünde bulundurarak size hazırladığı konsept çalışmasını iletir. Yorumlarınıza göre gerekli revizyonlar hem konsept çalışmasında, hem de alışveriş listesinde tamamlanır. Onayınız sonrasında proje son faza geçer ve proje raporu sunulur. Tüm süreçler 5 gün içinde tamamlanır.

Flamingio Deluxe

Tercihlerinize uygun konsept çalışması, bu tasarımı oluşturabilmeniz için gerekli ürünlerin listelendiği alışveriş listesi, mekan planlaması ve 3 boyutlu görsel imajı içeren pakettir. Paket satın alındıktan sonra proje taleplerinizi girebilmeniz için bir form sizi karşılar. 24 saat içinde bu detayların tamamlanıp tasarımcıya iletilmesini takip eden süreçte tasarımcı ile konuşabileceğiniz chat penceresi açılır. Tasarımcı tüm kriterlerinizi göz önünde bulundurarak size hazırladığı konsept çalışması, mekan planı ve 3d görsel imajını iletir. Yorumlarınıza göre gerekli revizyonlar tamamlanır, onayınız sonrasında proje son faza geçer ve proje raporu sunulur. Tüm süreçler 7 gün içinde tamamlanır.