Gündüzcü

< GERİ DÖN

Çağla Abdu

Hayattaki herkes kendi yerini arar ve kendi dünyasını yaratır: mantıksal ya da garip, rahat ya da karmaşık, güzel, büyük, temiz ... Ve herkes dünyasını başkalarıyla paylaşmak ister. Farkedilmek, değerlendirilmek, takdir edilmek. Sizin dünyanız için bir alan yaratmanın yaratıcı ve profesyonel görevim olduğunu düşünüyorum. Çalışma yaklaşımım çeşitlilik ve evrenselliktir: sınırsız olanakları sizin öznelliğiniz ile birleştirir, mimarlık ve tasarımdaki mevcut deneyimlerime güvenirim. Mevcut ve yenilikçi eğilimleri takip eder, herhangi bir alanın potansiyelini ortaya çıkarmada kendimi sınırlamam. Müşteri ile diyalog yürüterek tasarım döngüsünü ideal yaşam alanına dönüştürmeyi amaçlarım.

TASARIMCIYI SEÇ

PORTFOLYO


Tasarımcının proje için müsait günlerini aşağıdaki takvimden inceleyebilirsiniz. Tarih seçimi bir sonraki adımda yapılacaktır.


Yorumlar

Kafamdaki düşüncelerin çok daha ötesinde bir yer planlayan Çağla Hanım gerçekten herkese gönülden tavsiye edeceğim bir insan. Tekrar çoook teşekkür ederim iyi ki sizinle çalışma fırsatı elde edebildim.

- Aslan Gediman

PORTFOLYO