Gececi

< GERİ DÖN

Tülay Pamuk

Merhaba, ben mimar Tülay Pamuk. Yeditepe Üniversitesi Mimarlık Fakultesi'nden mezun olup Bahçeşehir Üniversitesi İç Mekan Tasarımı bölümünde yüksek lisans yaptım. Ancak tezimi henüz hazırlamadım. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Sosyoloji öğrencisiyim. Her bir proje müşterinin ihtiyaçları göz önüne alınarak ona özel hazırlanmaktadır. İhtiyacınız olan özgün bir projeyse sizin için neler yapabileceğimizi konuşalım.

TASARIMCIYI SEÇ

PORTFOLYO


Tasarımcının proje için müsait günlerini aşağıdaki takvimden inceleyebilirsiniz. Tarih seçimi bir sonraki adımda yapılacaktır.


Yorumlar

Tülay hanım'a çok teşekkürler. Duvar için verdiği renk kodları işimizi çok kolaylaştıracak, karar vermekte çok zorlanıyorduk. Eklediği screenshotlar da çok faydalı oldu. Ayrıca soru harici konularda bile yardımcı olmaya çalışmış, önerilerde bulunmuş ve tavsiye ettiği ürünler için linkler eklemiş. Her bakımdan gösterilen emek kendini belli ediyor. Harikasınız!

- Pınar Olguç

Vaktinde ve nazik cevabı için kendisine teşekkür ederim. Fakat en kararsız olduğum halı noktasında bana ölçü olarak sunulan çeşitler zaten aralarında karar veremediğim, bu paketi alma sebebim olan durumdu. Önerilen renk, desen ve malzemenin mutfak kadar çok kirlenen bir alana uygun olmadığını düşünüyorum. Ayrıca perde uyumu konusunda tereddüte düştüm. Çünkü konu hakkında herhangi bir açıklama yoktu. Bu nedenle deneme olarak başladığım flamingio ile devam etmeme kararı aldım.

- Ülkü Ortakaya

- Kutsal Sezer

PORTFOLYO