Gececi

< GERİ DÖN

Ezgi Burulday

Kendimi 2017 İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı mezunu; Görsel İletişim Yan Dal diplomalı, Marka Yöneticiliği okuyan bir müzisyen olarak tanımlamak isterim; ama ihtiyacınız olan şeyin tam olarak bu olmadığını biliyorum. Tasarım tarzım müşterimin karakterine göre değişiyor, çünkü öğrendim ki iç mekanları yaşanabilir kılan en önemli nokta ev sahipleri ve tasarımcılar, tıpkı bukalemun gibi, ev sahiplerinin hayallerini ve karakterlerini bu mekanlarda yansıtma görevinde. Yaşayan malzemelerin ön planda olduğu; fonksiyon ve estetiğin harmanlandığı ilham veren iç mekanlar yaratarak insanları mutlu etmeyi seviyorum. Gelin, hayallerinizin kapısını birlikte aralayalım!

TASARIMCIYI SEÇ

PORTFOLYO


Tasarımcının proje için müsait günlerini aşağıdaki takvimden inceleyebilirsiniz. Tarih seçimi bir sonraki adımda yapılacaktır.


Yorumlar

Ezgi hanım salonum hakkında aklımda soru işareti uyandıran bir çok soruya cevap verdiği gibi dikkat etmediğim ayrıntıları da bana göstererek yol gösterici oldu.Tavsiyeleri çok güzeldi. Kendisine yürekten teşekkür ediyorum. İyi bir tasarımcıya denk gelerek güzel bir deneyimleme ile uygulamayı kullanmış bulunmaktayım.

- Dilek Binboğa

Çok ilham verici, faydalı fikirler aldım. Odamı yeniden dekore etmeye başladım ve harika oldu:) Çok teşekkürler, sevgiler:)

- Burcu Savaş

- Meliha Celebi

PORTFOLYO